Rusz powietrzem z BuggyGym – Wrocław 2019

  23 lutego 2019 godz: 12:00

  Wrocław

  Miejsce spotkania: Park Brochowski

  12:00 Rozpoczęcie imprezy, powitanie uczestników.

  12:05 Rozdanie materiałów dot. wpływu smogu na zdrowie oraz prezentów.

  12:10 Trening BuggyGym z wózkiem.

  12:50 Rozdanie nagród.

  13:05 Zdjęcia grupowe i pożegnanie.

  W czasie imprezy organizator przygotował wiele atrakcji i niespodzianek – moc sportowych emocji, spora dawka wiedzy o jakości powietrza w naszym kraju i smogu oraz dużo zabawy.

  Wstęp wolny

  Regulamin eventu

  Event we Wrocławiu zorganizowały Ewa i Sandra:

  Ewa: „Jestem instruktorem, trenerem fitness, doradcą chustowym. Z branżą fitness związana jestem już od ponad 14 lat. Moje hobby – sport – jest równocześnie moim wymarzonym zawodem i pasją. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, a także szkolę innych instruktorów, fizjoterapeutów i położne. Prywatnie jestem mamą trzech wspaniałych dziewczynek, pierwszą żoną pierwszego męża i wrocławianką. Uwielbiam amerykańską motoryzację, rude molosy, i kąpiele w saunie. Na co dzień pracuję z Kobietami, które chcą poprawić swoją sylwetkę, zgubić zbędne kilogramy i poczuć się dobrze w swoim ciele. Wspólnie pracujemy również nad zmianą nawyków żywieniowych. Oprócz treningów aerobowych i siłowych specjalizuję się w obszarze treningu kobiet w ciąży i po ciąży. W swojej pracy kładę nacisk na technikę i funkcjonalność wykonywanych ćwiczeń, prawidłowy ruch i oddech, bo tylko dzięki temu Twoje ciało jest w stanie prawidłowo funkcjonować bez bólu i służyć Ci przez lata. Odpowiednio dostosowana aktywność może, wyeliminować ból i negatywne skutki siedzącego trybu życia.”

  Sandra: „Jestem mamą małego Adasia. Z wykształcenia dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego, a z zawodu instruktor tańca, fitness oraz trener personalny po Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyłam również Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu. Od 2011 roku prowadzę zajęcia we wrocławskich klubach fitness i spa z zakresu zdrowego kręgosłupa, jogi i pilatesu. Najbardziej interesuję się zajęciami poświęconymi kobietom w ciąży i po porodzie, przygotowując trening dostosowany specjalnie do ich potrzeb. W swojej pracy zajmuję się również treningiem siłowym i funkcjonalnym. W wolnych chwilach prowadzę warsztaty Ruch-Teatr dla dzieci i młodzieży. Po wspólnych treningach można mnie także zobaczyć na deskach sceny Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, w którym jestem etatową aktorką. Serdecznie zapraszam na moje treningi BuggyGym we wrocławskim Parku Brochowskim.”

  Ty także dołącz do aktywnych rodziców, przyjdź na treninig BuggyGym albo zostań instruktorem.

   

  WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ TAKŻE W INNYCH MIASTACH: