Rusz powietrzem z BuggyGym

  Aby spacer był rzeczywiście na "świeżym powietrzu"

  Kilka słów o projekcie:

  Projekt „Rusz powietrzem z BuggyGym” ma na celu upowszechnienie wiedzy o zanieczyszczeniu powietrza, jego źródłach i skutkach zdrowotnych wśród rodziców małych dzieci. Chcemy pokazać w jaki sposób indywidualne decyzje mogą przyczynić się do poprawy sytuacji. Ważne jest dla nas uświadomienie rodzicom znaczenia ich indywidualnych wyborów dla jakości powietrza, a co za tym idzie – stanu zdrowia i komfortu życia ich samych oraz najbliższych.

  Poczytaj:

  Film kampanii Zima nie jest zła!

  Jak ubrać dziecko na spacer w zimie

  Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

  Rusz powietrzem z BuggyGym

  Zostań instruktorem BuggyGym

  Kampanię wspierają:

  prof. dr hab. n. med. Janusz Książyk

  Kierownik Kliniki Pediatrii , Żywienia i Chorób Metabolicznych w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.
  Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci. Członek Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii Dziecięcej, Hepatologii i Żywienia (ESPGHAN) oraz Europejskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego i Metabolizmu (ESPEN).

  lek. Katarzyna Skowron-Kandzia

  Lekarka w trakcie specjalizacji z dziedziny pediatrii, absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie pracuje w Klinice Pediatrii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, równocześnie rozwijając zainteresowania naukowe związane z komórkami izolowanymi z łożyska ludzkiego. Uwielbia podróże, turystykę pieszą, rowerową i kajakową.

  lek. med. Julitta Solecka

  Specjalista otorynolaryngologii,  pracuje w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej. Zajmuje się pełną diagnostyką laryngologiczną, leczeniem zachowawczym i operacyjnym dzieci i dorosłych. Zainteresowania zawodowe to głównie chirurgia nosa i zatok przynosowych, otorynolaryngologia dziecięca. Pasjonatka sportu, szczególnie sportów zimowych – narciarstwo alpejskie.

  Sponsorzy

  Partnerzy medialni