Rusz powietrzem z BuggyGym – konkurs 2017

  Aby spacer był rzeczywiście na "świeżym powietrzu"

  Kilka słów o projekcie:

  Projekt „Rusz powietrzem z BuggyGym” ma na celu upowszechnienie wiedzy o zanieczyszczeniu powietrza, jego źródłach i skutkach zdrowotnych wśród rodziców małych dzieci. Chcemy pokazać w jaki sposób indywidualne decyzje mogą przyczynić się do poprawy sytuacji. Ważne jest dla nas uświadomienie rodzicom znaczenia ich indywidualnych wyborów dla jakości powietrza, a co za tym idzie – stanu zdrowia i komfortu życia ich samych oraz najbliższych.

  KONKURS

  Chcemy dzielić się naszą zimową kampanią również z tymi z Was, które nie mogą wziąć udziału w naszych lokalnych plenerowych wydarzeniach. Zachęcamy więc do wzięcia udziału w super konkursie! Pokaż jak aktywnie spędzasz czas w grupie innych rodziców z małymi dziećmi w okresie zimowym – jak wspólnie ćwiczycie 🙂 Do wygrania super nagrody! Zestawy ubrań i gadżetów sportowych firmy IQ dla 5 ćwiczących mam oraz chusty do noszenia niemowląt i zestawy upominków z Home and You 🙂Czekamy na Twoje zdjęcie i/lub film.

  Oto zasady naszego konkursu:

  1. W konkursie wziąć udział może każda mama.
  2. Każda mama może przesłać na adres maksymalnie 1 zdjęcie i 1 film na temat: „Rusz powietrzem z BuggyGym”.
  3. Zdjęcie/film ma przedstawiać grupę minimum 5 ćwiczących z małymi dziećmi.
  4. Nagradzamy 1 zdjęcie i 1 film.
  5. Zwycięzców wybiera 3-osobowe jury ze stowarzyszenia BuggyGym; informacje udostępniamy na profilu facebookowym BuggyGym.
  6. Osoba, która wygrała, musi do 72 godzin zgłosić się po nagrodę, podając swój adres korespondencyjny (mail: ).

  Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na naszym profilu fb https://www.facebook.com/buggygympolska/?fref=ts

  Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

  Adres do regulaminu: http://buggygym.pl/wp-content/uploads/2018/01/Regulamin-konkursu-Rusz-powietrzem-z-BuggyGym.pdf

  Poczytaj:

  Film kampanii "Rusz powietrzem z BuggyGym"

  Jak ubrać dziecko na spacer w zimie

  Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

  Rusz powietrzem z BuggyGym - sprawdź, gdzie i kiedy będziemy w tym roku!

  Zostań instruktorem BuggyGym

  Kampanię wspierają:

  prof. dr hab. n. med. Janusz Książyk

  Kierownik Kliniki Pediatrii , Żywienia i Chorób Metabolicznych w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.
  Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci. Członek Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii Dziecięcej, Hepatologii i Żywienia (ESPGHAN) oraz Europejskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego i Metabolizmu (ESPEN).

  lek. Katarzyna Skowron-Kandzia

  Lekarka w trakcie specjalizacji z dziedziny pediatrii, absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie pracuje w Klinice Pediatrii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, równocześnie rozwijając zainteresowania naukowe związane z komórkami izolowanymi z łożyska ludzkiego. Uwielbia podróże, turystykę pieszą, rowerową i kajakową.

  lek. med. Julitta Solecka

  Specjalista otorynolaryngologii,  pracuje w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej. Zajmuje się pełną diagnostyką laryngologiczną, leczeniem zachowawczym i operacyjnym dzieci i dorosłych. Zainteresowania zawodowe to głównie chirurgia nosa i zatok przynosowych, otorynolaryngologia dziecięca. Pasjonatka sportu, szczególnie sportów zimowych – narciarstwo alpejskie.

  Sponsorzy

  Partnerzy medialni