bg sandra3

Sandra Orlik – Barrow

Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu w Katowicach. Sport towarzyszy mi przez całe życie, przez lata byłam ratownikiem wodnym. Uwielbiam aktywnie spędzać czas z moją córeczką oraz mężem i pragnę zarażać tą ideą innych rodziców małych dzieci.

Zapraszam serdecznie na moje treningi w Siemianowicach Śląskich i Katowicach/Chorzowie (Park Slaski)

Po szczegółowe informacje zapraszam na moją stronę facebookową: buggygymsiemianowicesandra

 

Kontakt do mnie: 502 936 405 lub [email protected]

Zapisz się na zajęcia:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data zajęć

  Czas zajęć Miejsce Uwagi
Poniedziałek  
Wtorek  
Środa   
Czwartek
Piątek  
Sobota Park Tradycji – Siemianowice  DARMOWY TRENING
Niedziela

 


Cena za zajęcia 10 zł lub karnet 10 zajęć 80 zł (bezterminowo)

Przed pierwszym treningiem

1. Przed przystąpieniem do regularnych treningów po porodzie, skonsultuj się ze swoim ginekologiem lub położną. Dotyczy to zwłaszcza porodów przez cesarskie cięcie, uszkodzenia krocza i porodów z różnych powodów powikłanych.

2. Trening rozpoczynaj najlepiej bezpośrednio po karmieniu piersią – wówczas Twoje piersi będą nieco lżejsze, a mleczany, które być może odłożą się w mleku w czasie treningu, zdążą już zostać zmetabolizowane do następnego karmienia.

3. Nie trenuj zbyt intensywnie, zwłaszcza, jeśli w czasie ciąży byłaś mało aktywna lub jeśli BuggyGym to Twój pierwszy kontakt z fitnessem. Słuchaj swojego ciała i stopniowo zwiększaj obciążenie.

4. Do treningu ubieraj się wygodnie i sportowo. Zadbaj o dobrej jakości sportowy stanik, który będzie chronić delikatną skórę piersi przed rozciąganiem i zapewni odciążenie plecom. Zadbaj również o wygodne obuwie sportowe.

5. Pij dużo wody na co dzień, a w czasie treningu staraj się robić krótkie przerwy na kilka łyków wody – to ważne dla równowagi w Twoim ciele i utrzymania laktacji.

6. Nie ulegaj pokusie szybkiego odzyskania figury po ciąży – odżywiaj się zdrowo i trenuj regularnie. Pamiętaj, że na zmiany jakie zaszły w Twoim ciele potrzeba było aż 9 miesięcy! Daj więc sobie czas, a stopniowo i zdrowo odzyskasz formę i zgrabną sylwetkę.

WAŻNE: Zabierz ze sobą wodę, wygodne ubranie, buty i wszystko, czego potrzebuje Twój maluch. Do treningów BuggyGym nie jest potrzebny specjalny wózek!