Sandra Kromer-Gorzelewska

Nazywam się Sandra Kromer-Gorzelewska, urodziłam się w 1987 roku i jestem mamą małego Adasia. Z wykształcenia jestem dyplomowanym nauczycielem wychowania fizycznego, a z zawodu instruktorem tańca, fitness oraz trenerem personalnym po Akademii Wychowania Fizycznego i Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Ukończyłam również PSAK SKIBA oraz Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu.

Od 2011 roku prowadzę zajęcia we wrocławskich klubach fitness i spa z zakresu zdrowego kręgosłupa, pilatesu oraz treningu funkcjonalnego. Jednak największą pasją w moim zawodzie jest możliwość pracy z kobietami w ciąży i po porodzie.

Po wspólnych treningach można mnie także zobaczyć na deskach sceny Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, w którym jestem etatową aktorką.

Serdecznie zapraszam na moje treningi BuggyGym we Wrocławskim Parku Brochowskim!

Do zobaczenia 🙂

Sprawdź aktualności:

www.facebook.com/buggygym.wroclaw.sandra.kromer.gorzelewska

Zapisz się na zajęcia

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data zajęć

  Czas zajęć Miejsce Uwagi
Poniedziałek BuggyGym / Treningi personalne Wrocławski Park Brochowski ZAPYTAJ O TERMIN NAJBLIŻSZYCH ZAJĘĆ BUGGYGYM oraz o wolny termin TRENINGU PERSONALNEGO ‚Aktywna Mama’.

Obowiązują zapisy do dnia poprzedzającego trening BuggyGym przez Facebook/Messenger, e-mail: [email protected] lub telefonicznie (+48 513 032 726); rezygnacja z zajęć do godziny 09:00 rano; w przypadku braku zapisów, zajęcia BG są odwoływane.

Wtorek BuggyGym / Treningi personalne  Wrocławski Park Brochowski  CENNIK BuggyGym 2022:

  • zajęcia grupowe BG (od 2 Mam) 25zł/os/50-60min;
  • zajęcia indywidualne BG 35zł/os/50-60min.
Środa BuggyGym / Treningi personalne Wrocławski Park Brochowski  Moja lokalizacja parków na treningi personalne ‚Aktywna Mama w parku’ ze sprzętem:

  • Park Brochowski, Wojszycki, Skowroni, Kleciński 75zł/os/75-90min;
  • Park Tarnogajski 80zł/os/75-90min;
  • Park Wschodni, Grabiszyński 85zł/os/75-90min.
Czwartek BuggyGym / Treningi personalne Wrocławski Park Brochowski
Piątek BuggyGym / Treningi personalne  Wrocławski Park Brochowski
Sobota
 –
Niedziela  –  –  –

*Spotykamy się -> przed wejściem do Parku Brochowskiego  (od ul. Konduktorskiej, na wysokości obu mostków) -> https://goo.gl/maps/iaJdFWi2xm42

** TRENINGI PERSONALNE odbywają się we wrocławskich parkach (m.in. Park Brochowski, Kleciński, Skowroni, Wojszycki, itp.) lub na sali WTP przy al. Dębowa 16 we Wrocławiu – zapytaj o wolny termin (+48 513 032 726).

Przed pierwszym treningiem

1. Przed przystąpieniem do regularnych treningów po porodzie, skonsultuj się ze swoim ginekologiem lub położną. Dotyczy to zwłaszcza porodów przez cesarskie cięcie, uszkodzenia krocza i porodów z różnych powodów powikłanych.

2. Trening rozpoczynaj najlepiej bezpośrednio po karmieniu piersią – wówczas Twoje piersi będą nieco lżejsze, a mleczany, które być może odłożą się w mleku w czasie treningu, zdążą już zostać zmetabolizowane do następnego karmienia.

3. Nie trenuj zbyt intensywnie, zwłaszcza, jeśli w czasie ciąży byłaś mało aktywna lub jeśli BuggyGym to Twój pierwszy kontakt z fitnessem. Słuchaj swojego ciała i stopniowo zwiększaj obciążenie.

4. Do treningu ubieraj się wygodnie i sportowo. Zadbaj o dobrej jakości sportowy stanik, który będzie chronić delikatną skórę piersi przed rozciąganiem i zapewni odciążenie plecom. Zadbaj również o wygodne obuwie sportowe.

5. Pij dużo wody na co dzień, a w czasie treningu staraj się robić krótkie przerwy na kilka łyków wody – to ważne dla równowagi w Twoim ciele i utrzymania laktacji.

6. Nie ulegaj pokusie szybkiego odzyskania figury po ciąży – odżywiaj się zdrowo i trenuj regularnie. Pamiętaj, że na zmiany jakie zaszły w Twoim ciele potrzeba było aż 9 miesięcy! Daj więc sobie czas, a stopniowo i zdrowo odzyskasz formę i zgrabną sylwetkę.

WAŻNE: Zabierz ze sobą wodę, wygodne ubranie, buty i wszystko, czego potrzebuje Twój maluch. Do treningów BuggyGym nie jest potrzebny specjalny wózek!