Sandra Kromer-Gorzelewska

Nazywam się Sandra Kromer-Gorzelewska, urodziłam się w 1987 roku i jestem dyplomowanym nauczycielem wychowania fizycznego, instruktorem tańca i fitness oraz trenerem personalnym po Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem również absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu.

Od 2011 roku prowadzę zajęcia we wrocławskich klubach fitness i spa z zakresu zdrowego kręgosłupa, jogi i pilatesu. Najbardziej interesuję się zajęciami poświęconymi kobietom w ciąży i po porodzie przygotowując trening dostosowany specjalnie do ich potrzeb. W swojej pracy zajmuję się również treningiem siłowym i funkcjonalnym. W wolnych chwilach prowadzę warsztaty Ruch-Teatr dla dzieci i młodzieży.

Po wspólnych treningach można mnie także zobaczyć na deskach sceny Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, w którym jestem etatową aktorką.

Serdecznie zapraszam na moje treningi BuggyGym we wrocławskim Parku Grabiszyńskim, Brochowskim oraz Słowackiego!


 

Cennik:

Jednorazowe zajęcia – 20 zł

Karnety:

  • 5 zajęć 80 zł (cena za 1 zajęcia 16 zł) – ważny 1 m-c
  • 8 zajęć 120 zł (cena za 1 zajęcia 15 zł) – ważny 2 m-ce
  • 10 zajęć 140 zł (cena za 1 zajęcia 14 zł) – ważny 3 m-ce
  • 15 zajęć 150 zł (cena za 1 zajęcia 10 zł) – ważny 4 m-ce

* Klienci posiadający kartę MultiSport, FitProfit i OK System (pojedyncze zajęcia) – 10 zł

** Pierwszy trening BuggyGym -> za 1 zł! 🙂

*** Ważność karnetu przedłużam za każde odwołane zajęcia.

 

Sprawdź aktualności:

www.facebook.com/buggygym.wroclaw.sandra.kromer.gorzelewska

 

Zapraszam na mój FANPAGE:

www.facebook.com/akademiaaktywnejmamy


 

Zapisów na moje treningi BuggyGym możesz dokonać przez Centrum Relaksu Grota Solna (ul. Leszczyńskiego 4, Wrocław):

tel./sms: 793 751 909 , e-mail:

lub przez formularz kontaktowy na tej stronie.

Zapisz się na zajęcia

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data zajęć

  Czas zajęć Miejsce Uwagi
Poniedziałek 12:30 BuggyGym Park Grabiszyński Sprawdź aktualności na Facebook’u => 15.05.2017 – trening BG przeniesiony na g.13:15!
Wtorek 12:30 BuggyGym

14:30 Mama i Bobas

Park Brochowski

CR Grota Solna

Sprawdź aktualności na Facebook’u
Środa 13:30 BuggyGym Park Słowackiego Sprawdź aktualności na Facebook’u
Czwartek 12:30 BuggyGym

14:30 Mama i Bobas

Park Grabiszyński

CR Grota Solna

Sprawdź aktualności na Facebook’u => 18.05.2017 – trening BG odwołany!
Piątek 12:30 BuggyGym
Park Brochowski Sprawdź aktualności na Facebook’u
Sobota
Niedziela  –  –

UWAGA!!!

  • Spotykamy się -> przed wejściem do Parku Grabiszyńskiego -> za stacją benzynową BP-> za nowym osiedlem Ogrody Grabiszyńskie -> ul. gen. Józefa Hallera -> https://goo.gl/maps/dqv1nvHHaU72
  • Spotykamy się -> przed wejściem do Parku Brochowskiego -> od ul. Konduktorskiej -> na wysokości obu mostków -> https://goo.gl/maps/iaJdFWi2xm42
  • Spotykamy się -> przed wejściem do Parku Słowackiego -> od al. Słowackiego -> promenada Staromiejska -> w pobliżu Muzeum Architektury -> https://goo.gl/maps/9sFMs1mC4Mu

Czas trwania treningu BG: 50-60 min

Pamiętaj -> zapisz się na zajęcia, a w razie rezygnacji napisz lub zadzwoń 🙂

Przed pierwszym treningiem

1. Przed przystąpieniem do regularnych treningów po porodzie, skonsultuj się ze swoim ginekologiem lub położną. Dotyczy to zwłaszcza porodów przez cesarskie cięcie, uszkodzenia krocza i porodów z różnych powodów powikłanych.

2. Trening rozpoczynaj najlepiej bezpośrednio po karmieniu piersią – wówczas Twoje piersi będą nieco lżejsze, a mleczany, które być może odłożą się w mleku w czasie treningu, zdążą już zostać zmetabolizowane do następnego karmienia.

3. Nie trenuj zbyt intensywnie, zwłaszcza, jeśli w czasie ciąży byłaś mało aktywna lub jeśli BuggyGym to Twój pierwszy kontakt z fitnessem. Słuchaj swojego ciała i stopniowo zwiększaj obciążenie.

4. Do treningu ubieraj się wygodnie i sportowo. Zadbaj o dobrej jakości sportowy stanik, który będzie chronić delikatną skórę piersi przed rozciąganiem i zapewni odciążenie plecom. Zadbaj również o wygodne obuwie sportowe.

5. Pij dużo wody na co dzień, a w czasie treningu staraj się robić krótkie przerwy na kilka łyków wody – to ważne dla równowagi w Twoim ciele i utrzymania laktacji.

6. Nie ulegaj pokusie szybkiego odzyskania figury po ciąży – odżywiaj się zdrowo i trenuj regularnie. Pamiętaj, że na zmiany jakie zaszły w Twoim ciele potrzeba było aż 9 miesięcy! Daj więc sobie czas, a stopniowo i zdrowo odzyskasz formę i zgrabną sylwetkę.

WAŻNE: Zabierz ze sobą wodę, wygodne ubranie, buty i wszystko, czego potrzebuje Twój maluch. Do treningów BuggyGym nie jest potrzebny specjalny wózek!