_DSC4451

Katarzyna Ponikiewska

Mama Jasia. Instruktorka pilates i body ball. Uwielbia aktywny i radosny tryb życia, szczególnie na świeżym powietrzu. Sport towarzyszy jej od zawsze, a wielką pasją są podróże, szczególnie rowerowe. Razem z mężem planuje zarazić nimi synka. Mieszka w Katowicach.

Zapraszam na mój profil na facebook’u Buggygym Katowice Kasia.

Kontakt do mnie:

telefon: 502 840 011

email: [email protected]

Zapraszam wszystkie mamy aktywne i te mniej aktywne na moje treningi.

Zapisz się na zajęcia:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data zajęć

  Czas zajęć Miejsce Uwagi
Poniedziałek  11:00 Park Śląski zbiórka koło budynku Dyrekcji Parku (wejście od strony Kapelusza) od 18.04- 03.05- zajęcia odwołane z powodu urlopu
Wtorek 
Środa
Czwartek   
Piątek 11:00
Park Śląski zbiórka koło budynku Dyrekcji Parku (wejście od strony Kapelusza) od 18.04- 03.05- zajęcia odwołane z powodu urlopu
Sobota  
Niedziela

Przed pierwszym treningiem

1. Przed przystąpieniem do regularnych treningów po porodzie, skonsultuj się ze swoim ginekologiem lub położną. Dotyczy to zwłaszcza porodów przez cesarskie cięcie, uszkodzenia krocza i porodów z różnych powodów powikłanych.

2. Trening rozpoczynaj najlepiej bezpośrednio po karmieniu piersią – wówczas Twoje piersi będą nieco lżejsze, a mleczany, które być może odłożą się w mleku w czasie treningu, zdążą już zostać zmetabolizowane do następnego karmienia.

3. Nie trenuj zbyt intensywnie, zwłaszcza, jeśli w czasie ciąży byłaś mało aktywna lub jeśli BuggyGym to Twój pierwszy kontakt z fitnessem. Słuchaj swojego ciała i stopniowo zwiększaj obciążenie.

4. Do treningu ubieraj się wygodnie i sportowo. Zadbaj o dobrej jakości sportowy stanik, który będzie chronić delikatną skórę piersi przed rozciąganiem i zapewni odciążenie plecom. Zadbaj również o wygodne obuwie sportowe.

5. Pij dużo wody na co dzień, a w czasie treningu staraj się robić krótkie przerwy na kilka łyków wody – to ważne dla równowagi w Twoim ciele i utrzymania laktacji.

6. Nie ulegaj pokusie szybkiego odzyskania figury po ciąży – odżywiaj się zdrowo i trenuj regularnie. Pamiętaj, że na zmiany jakie zaszły w Twoim ciele potrzeba było aż 9 miesięcy! Daj więc sobie czas, a stopniowo i zdrowo odzyskasz formę i zgrabną sylwetkę.

WAŻNE: Zabierz ze sobą wodę, wygodne ubranie, buty i wszystko, czego potrzebuje Twój maluch. Do treningów BuggyGym nie jest potrzebny specjalny wózek!