Justyna Maciałek-Wasilewska

Jestem przede wszystkim Mamą dwóch wspaniałych chłopaków – Jasia i Stasia. W moim ‚poprzednim życiu’ – zanim poznałam smaki macierzyństwa – zostałam instruktorką aerobiku i Pilatesu. Obecnie wykorzystuję nabyte umiejętności prowadząc zajęcia dla Mam z maluszkami oraz dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić swoją stabilizację i świadomość ciała.

Jednak prowadząc zajęcia na sali stale brakowało mi takiego rodzaju aktywności fizycznej, która umożliwiałaby mi przebywanie na świeżym powietrzu z moimi dziećmi i jednocześnie wzmacnianie swojego ciała w miłym towarzystwie innych Mam. Dlatego postanowiłam zostać instruktorem BuggyGym, żeby promować aktywność ruchową wśród Mam z mojego miasta 🙂

Zapraszam na moją strone facebookową: BuggyGym Opole Justyna

 

Kontakt do mnie: 502 464 376

Zapisz się na zajęcia

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data zajęć

  Czas zajęć Miejsce Uwagi
Poniedziałek  
Wtorek   
Środa   
Czwartek   
Piątek   
Sobota  
Niedziela


Cena za zajęcia 10 zł lub karnet 10 zajęć 80 zł (ważny przez 3 miesiące)

Przed pierwszym treningiem

1. Przed przystąpieniem do regularnych treningów po porodzie, skonsultuj się ze swoim ginekologiem lub położną. Dotyczy to zwłaszcza porodów przez cesarskie cięcie, uszkodzenia krocza i porodów z różnych powodów powikłanych.

2. Trening rozpoczynaj najlepiej bezpośrednio po karmieniu piersią – wówczas Twoje piersi będą nieco lżejsze, a mleczany, które być może odłożą się w mleku w czasie treningu, zdążą już zostać zmetabolizowane do następnego karmienia.

3. Nie trenuj zbyt intensywnie, zwłaszcza, jeśli w czasie ciąży byłaś mało aktywna lub jeśli BuggyGym to Twój pierwszy kontakt z fitnessem. Słuchaj swojego ciała i stopniowo zwiększaj obciążenie.

4. Do treningu ubieraj się wygodnie i sportowo. Zadbaj o dobrej jakości sportowy stanik, który będzie chronić delikatną skórę piersi przed rozciąganiem i zapewni odciążenie plecom. Zadbaj również o wygodne obuwie sportowe.

5. Pij dużo wody na co dzień, a w czasie treningu staraj się robić krótkie przerwy na kilka łyków wody – to ważne dla równowagi w Twoim ciele i utrzymania laktacji.

6. Nie ulegaj pokusie szybkiego odzyskania figury po ciąży – odżywiaj się zdrowo i trenuj regularnie. Pamiętaj, że na zmiany jakie zaszły w Twoim ciele potrzeba było aż 9 miesięcy! Daj więc sobie czas, a stopniowo i zdrowo odzyskasz formę i zgrabną sylwetkę.

WAŻNE: Zabierz ze sobą wodę, wygodne ubranie, buty i wszystko, czego potrzebuje Twój maluch. Do treningów BuggyGym nie jest potrzebny specjalny wózek!