Jagoda Śleziona

Jestem fizjoterapeutą, neurorozwojowym terapeutą dziecięcym, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Prowadzę własny gabinet, w którym zajmuję się rehabilitacją niemowląt oraz starszych dzieci z różnymi dysfunkcjami. Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek, Karolinki i Kingusi. Bardzo lubię sport i aktywny tryb życia. Tańczę salsę, biegam w tyskiej drużynie RUNHOGS, uwielbiam snowboard oraz jazdę na rowerze.

Zapraszam na moje treningi w Tychach, na Paprocanach.

Szczegóły oraz aktualności znajdziesz na moim facebooku
BUGGYGYM TYCHY JAGODA ŚLEZIONA FIZJOTERAPEUTA

Cennik:
Karnet na 10 zajęć (ważny 2 miesiące)  100zł
Pojedyncze zajęcia 15 zł

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat moich treningów zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Tel: 506 051 484
Email:

Zapisz się na zajęcia

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data zajęć

  Czas zajęć Miejsce Uwagi
Poniedziałek  
Wtorek   
Środa   
Czwartek   
Piątek   
Sobota  
Niedziela

 

Przed pierwszym treningiem

1. Przed przystąpieniem do regularnych treningów po porodzie, skonsultuj się ze swoim ginekologiem lub położną. Dotyczy to zwłaszcza porodów przez cesarskie cięcie, uszkodzenia krocza i porodów z różnych powodów powikłanych.

2. Trening rozpoczynaj najlepiej bezpośrednio po karmieniu piersią – wówczas Twoje piersi będą nieco lżejsze, a mleczany, które być może odłożą się w mleku w czasie treningu, zdążą już zostać zmetabolizowane do następnego karmienia.

3. Nie trenuj zbyt intensywnie, zwłaszcza, jeśli w czasie ciąży byłaś mało aktywna lub jeśli BuggyGym to Twój pierwszy kontakt z fitnessem. Słuchaj swojego ciała i stopniowo zwiększaj obciążenie.

4. Do treningu ubieraj się wygodnie i sportowo. Zadbaj o dobrej jakości sportowy stanik, który będzie chronić delikatną skórę piersi przed rozciąganiem i zapewni odciążenie plecom. Zadbaj również o wygodne obuwie sportowe.

5. Pij dużo wody na co dzień, a w czasie treningu staraj się robić krótkie przerwy na kilka łyków wody – to ważne dla równowagi w Twoim ciele i utrzymania laktacji.

6. Nie ulegaj pokusie szybkiego odzyskania figury po ciąży – odżywiaj się zdrowo i trenuj regularnie. Pamiętaj, że na zmiany jakie zaszły w Twoim ciele potrzeba było aż 9 miesięcy! Daj więc sobie czas, a stopniowo i zdrowo odzyskasz formę i zgrabną sylwetkę.

WAŻNE: Zabierz ze sobą wodę, wygodne ubranie, buty i wszystko, czego potrzebuje Twój maluch. Do treningów BuggyGym nie jest potrzebny specjalny wózek!