11143241_870814156322612_5967603902527632693_n

Hana Deutschmannová

Witam, nazywam się Hania. Pochodzę z Pragi.Choć w przeszłości dużo podróżowałam moje drogi zbiegły się z Michałem – moim mężem, dlatego od dwóch lat mieszkam i pracuję w Katowicach jako menadżerka marketingu. Od tego roku zmieniło nam się życie, gdyż pojawiła się na świat córka Julia – owoc naszej miłości.
Uwielbiam egzotyczne podróże i wegetariańską kuchnię. Większość mojego życia prowadzę aktywny tryb życia pracując jako instruktorka fitnesu. Kocham przyrodę, a jedną z moich pasji jest POI oraz być jak najbliżej natury. Pełna radości i pozytywnej energii lubiąca sport, dzieci oraz zwierzęta. Dobrze posługuję się językiem polskim, czeskim i angielskim. Zapraszam na moje zajęcia na których nikt nie będzie się nudził.

https://www.facebook.com/buggygymkatowicehania

WAŻNE: Zabierz ze sobą wodę, wygodne ubranie, buty i wszystko, czego potrzebuje Twój maluch. Do treningów BuggyGym nie jest potrzebny specjalny wózek!

Zapisz się na zajęcia:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data zajęć

  Czas zajęć Miejsce Uwagi
Poniedziałek 11 – 12  Sosnowiec – Park Sielecki Spotykamy się na parkingu przed Salą koncertową
Wtorek  13 – 14 Park Kościuszki Spotykamy się przy Wierzy Spadochronowej
Środa 11 – 12 Park Śląski Spotykamy się przy Żyrafie
Czwartek   11 – 12 Dolina Trzech Stawów Spotykamy się na parkingu od ul. Francuskiej.
Piątek   
Sobota  
Niedziela

Cena za zajęcia 10 zł lub karnet 10 zajęć 80 zł (bezterminowo)

Przed pierwszym treningiem

1. Przed przystąpieniem do regularnych treningów po porodzie, skonsultuj się ze swoim ginekologiem lub położną. Dotyczy to zwłaszcza porodów przez cesarskie cięcie, uszkodzenia krocza i porodów z różnych powodów powikłanych.

2. Trening rozpoczynaj najlepiej bezpośrednio po karmieniu piersią – wówczas Twoje piersi będą nieco lżejsze, a mleczany, które być może odłożą się w mleku w czasie treningu, zdążą już zostać zmetabolizowane do następnego karmienia.

3. Nie trenuj zbyt intensywnie, zwłaszcza, jeśli w czasie ciąży byłaś mało aktywna lub jeśli BuggyGym to Twój pierwszy kontakt z fitnessem. Słuchaj swojego ciała i stopniowo zwiększaj obciążenie.

4. Do treningu ubieraj się wygodnie i sportowo. Zadbaj o dobrej jakości sportowy stanik, który będzie chronić delikatną skórę piersi przed rozciąganiem i zapewni odciążenie plecom. Zadbaj również o wygodne obuwie sportowe.

5. Pij dużo wody na co dzień, a w czasie treningu staraj się robić krótkie przerwy na kilka łyków wody – to ważne dla równowagi w Twoim ciele i utrzymania laktacji.

6. Nie ulegaj pokusie szybkiego odzyskania figury po ciąży – odżywiaj się zdrowo i trenuj regularnie. Pamiętaj, że na zmiany jakie zaszły w Twoim ciele potrzeba było aż 9 miesięcy! Daj więc sobie czas, a stopniowo i zdrowo odzyskasz formę i zgrabną sylwetkę.

WAŻNE: Zabierz ze sobą wodę, wygodne ubranie, buty i wszystko, czego potrzebuje Twój maluch. Do treningów BuggyGym nie jest potrzebny specjalny wózek!