Aleksandra Woszczyk

Jestem uśmiechniętą i ciekawą świata mamą dwóch dziewczynek (3 letniej i 7 miesięcznej).Lubię podróże zarówno te dalekie jak i bliskie i dobrą wegetariańską kuchnię.Staram się jak najwięcej czasu spędzać aktywnie z dziećmi na świeżym powietrzu.

Zapraszam na moje treningi w Warszawie. Wszystkie szczegóły oraz grafik zajęć znajdziesz na moim facebooku (www.facebook.com/buggygymwarszawa)

Cena za zajęcia 15 zł lub karnet 10 zajęć 120 zł.

W razie pytań proszę dzwonić: 505310574

Zapisz się na zajęcia

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data zajęć

  Czas zajęć Miejsce Uwagi
Poniedziałek  
Wtorek  

 

Środa 11.00-12.00   Park Górczewska – amfiteatr  spotykamy się przy mostku.
Czwartek
Piątek 11.00-12.00 Park Górczewska – amfiteatr spotykamy się przy mostku.
Sobota 11.00-12.00   Park Górczewska-amfiteatr  spotykamy się przy mostku.
Niedziela


Cena za zajęcia 15 zł lub karnet 10 zajęć 120 zł (bezterminowo)

Przed pierwszym treningiem

1. Przed przystąpieniem do regularnych treningów po porodzie, skonsultuj się ze swoim ginekologiem lub położną. Dotyczy to zwłaszcza porodów przez cesarskie cięcie, uszkodzenia krocza i porodów z różnych powodów powikłanych.

2. Trening rozpoczynaj najlepiej bezpośrednio po karmieniu piersią – wówczas Twoje piersi będą nieco lżejsze, a mleczany, które być może odłożą się w mleku w czasie treningu, zdążą już zostać zmetabolizowane do następnego karmienia.

3. Nie trenuj zbyt intensywnie, zwłaszcza, jeśli w czasie ciąży byłaś mało aktywna lub jeśli BuggyGym to Twój pierwszy kontakt z fitnessem. Słuchaj swojego ciała i stopniowo zwiększaj obciążenie.

4. Do treningu ubieraj się wygodnie i sportowo. Zadbaj o dobrej jakości sportowy stanik, który będzie chronić delikatną skórę piersi przed rozciąganiem i zapewni odciążenie plecom. Zadbaj również o wygodne obuwie sportowe.

5. Pij dużo wody na co dzień, a w czasie treningu staraj się robić krótkie przerwy na kilka łyków wody – to ważne dla równowagi w Twoim ciele i utrzymania laktacji.

6. Nie ulegaj pokusie szybkiego odzyskania figury po ciąży – odżywiaj się zdrowo i trenuj regularnie. Pamiętaj, że na zmiany jakie zaszły w Twoim ciele potrzeba było aż 9 miesięcy! Daj więc sobie czas, a stopniowo i zdrowo odzyskasz formę i zgrabną sylwetkę.

WAŻNE: Zabierz ze sobą wodę, wygodne ubranie, buty i wszystko, czego potrzebuje Twój maluch. Do treningów BuggyGym nie jest potrzebny specjalny wózek!