THULE Chariot Cross 1 – limuzyna między przyczepkami

/ autor: admin, 15 sierpnia 2021

Wózek Thule Chariot to wózek wielofunkcyjny. Oprócz biegania można go wykorzystać na biegówkach, rolkach albo jako przyczepkę za rower. Regulowane zawieszenie zapewnia naprawdę płynną jazdę.

Przetestowaliśmy wersje dla jednego dziecka – Thule Chariot Cross 1, ale są też wersje dla dwójki dzieci. Przyczepka posiada 5-punktowe pasy, które doskonale trzymają dziecko. Zimą ale trzeba pamiętać, żeby mieć śpiwór z rozpinanym tyłem, w przeciwnym razie nie będzie można zapiąć.

Bieganie, rolki.
Przy bieganiu z przyczepką jest wystarczająco dużo miejsca na nogi, nawet przy szybkim biegu. Rączka jest regulowana, bez problemu się wygodnie trzyma jak przez osobę niską tak i wysoką (wypróbowano – rozstrzał wzrostu użytkowników od 158 cm do 185 cm. Pięciopunktowe, łatwo regulowane pasy zapewniają bezpieczeństwo. Jeśli musisz wybiec po ciemku, nie musisz się martwić, że zostaniesz przeoczony, przyczepka jest wyposażona w liczne odbłaski.

Rower.
Przyczepka doskonale sprawdza się podczas wycieczek rowerowych. Dla najmniejszych dzieci dostępna jest wkładka dla niemówląt, w której dziecku jest wygodnie i przyjemnie go kołysze. W Większe dzieci mogą mieć przy sobie zabawki i wygodnie się przespać. Przyczepka sobie dzięki świetnej amortyzacji radzi nawet na kamienistych trasach.

Narty
Dzięki zestawu na narty można przyczepkę używać także zimą. Przyczepka wypróbowaliśmy na biegówkach, skiturach oraz na zimowych pieszych wędrówkach. Nawet na nartach jest przyczepką stabilna. Trzeba jednak bardzo dobrze jeżdzić na nartach, żeby się podjąć takiej wyprawy, jazda z górki z przyczepką wymaga dobrej techniki, pod górkę dobrej kondycji. 

https://scandinavianbaby.pl/product-pol-3284-THULE-Chariot-Zestaw-do-uprawiania-narciarstwa-biegowego-i-pieszych-wedrowek.html

Bagażnik montowany jest z tylu przyczepki, można go łatwo złożyć, gdy nie jest potrzebny.

Pierwsze złożenie zajęło mi niecałe dziesięć minut, kiedy robiłam to po raz czwarty, wystarczyły dwie minuty.
Przyczepka Thule jest kolejnych członkiem rodziny, korzystamy z niej często i przez cały rok.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+