Aktywny spacer z Yoomi!

/ autor: admin, 21 maja 2018

autor – Ewa J Park

zdjęcia –  Agata Jankowska

Będąc aktywną mamą dwójki dziewczynek cenie gadżety ułatwiające życie. Najlepiej jak są proste w obsłudze, zajmują mało miejsca i nie kosztują fortuny! Taka jest butelka samopodgrzewająca  Yoomi.

Razem z mamami z BuggyGym przetestowałyśmy butelki Yoomi na treningu. Spotykamy się w parku i regularnie ćwiczymy, trening trwa około godziny, maluchy są cały czas w wózkach. Po zakończeniu ćwiczeń zazwyczaj dzieci są już głodne. Większe głodomory potrzebują przerwy w czasie treningu!

Butelka Yoomi z wkładem samopodgrzewającym jest gotowa do użycia w 60 sekund! Nie ma potrzeby noszenia że sobą gorącej wody, ani teroopakowań. Wystarczy przygotować wcześniej wkład (przez gotowanie we wrzącej wodzie lub podgrzanie w mikrofalówce) i włożyć go do butelki. Jeżeli chcemy aktywować wkład należy nacisnąć przycisk, mleko nagrzewa się do temperatury 32-34 stopni. Wkład trzyma ciepło przez około godzinę. Smoczek butelki Yoomi ma anatomiczny kształt, który bardzo przypadł do gustu naszym maleństwom.

Oprócz wykorzystania butelki na treningu, jest bardzo pomocna kiedy córeczka zostaje z tatą lub babcią. Mleko podgrzane jest do odpowiedniej temperatury i trwa to tylko minutę. Można z wybrać się do kina, na zakupy, z koleżankami na babski wieczór 😉

Dla rodzin prowadzących aktywny styl życia Yoomi to rozwiązanie idealne.Dużo czasu spędzam poza domem, poruszamy się najczęściej z wózkiem, więc nie zabieramy ze sobą niezliczonej ilości rzeczy. Spacer po parku, płac zabaw, wycieczka rowerowa, plażowanie… Można szaleć z dzieciakami!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+